Поліція висадила 30 пасажирів поїзда «Перемишль-Київ» через порушення громадського порядку

Порушників громадського порядку висадили на станції «Коростень»

У Житомирській області поліція висадила 30 пасажирів швидкісного поїзда Інтерсіті + сполученням «Перемишль-Київ» за порушення громадського порядку і нетактовну поведінку. Про це повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Як розповіли у відомстві, під час поїздки після відправлення поїзда зі станції «Львів» 5 жовтня пасажири поїзда почали поводитися зухвало, дуже гучно розмовляти, вживати алкогольні напої, порушувати громадський порядок і заважати спокійно подорожувати іншим пасажирам.

«З метою дотримання порядку під час подорожі і для забезпечення комфорту інших пасажирів, а також відповідно до пункту 8.38 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, цю групу висадили на станції «Коростень» із залученням чергового по вокзалу і представників поліції, а на їхніх проїзних документах були поставлені відповідні позначки», - повідомили в «Укрзалізниці».

До слова, з 16 по 27 жовтня поїзди «Інтерсіті +» сполученням «Київ-Перемишль» курсуватимуть до станцій «Медика» і «Львів» у зв'язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук