Половина ліфтів Львова та області в аварійному стані

25 грудня 20082520

У Львівській області на кінець 2008 року нараховується понад 3,5 тисячі ліфтів у житловому секторі. У тому числі, у Львові - 2 030 ліфтів. Їх обслуговують 28 фірм, деякі з котрих займаються лише постачанням, монтажем, інші - обслуговуванням, ремонтом і модернізацією. Сьогодні стан ліфтів у Львові і Львівській області оцінюється незадовільно. Зі згаданої кількості ліфтів половина відпрацювала 25 і більше років і потребує проведення технічної експертизи, капремонту або модернізації, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області.

21 листопада 2003 року була прийнята міська програма технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни і диспетчеризації ліфтів, які є у власності територіальної громади Львова, на період 2004-2008 років. Вартість виконаних робіт за цією програмою мала б складати 28,78 мільйонів гривень. Визначалися конкретні адреси, де встановлені ліфти, що потребують термінового обстеження у різних районах Львова. Всього було нараховано 402 таких ліфти. Однак фактично ця програма не виконана.

У 2008 році проведено заміну 22-х ліфтів і відбувся ремонт 32 ліфтів, на що витрачено 2,85 мільйона гривень з казни міста. За 10-15 років ліфтовий парк Львівщини повністю відпрацює свій нормативний термін.

Із загальної кількості диспетчерських систем - 18 - у працездатному стані знаходиться менше половини - 8, та й вони є застарілими. Решта - у занедбаному технічному стані і ремонту не підлягають. На відновлення повноцінного функціонування диспетчерських систем і їх модернізацію потрібно приблизно 5,5 мільйонів гривень. Таких коштів у міському бюджеті немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук