Польща створила прокурорську групу з розслідування Смоленської катастрофи

СвітАндрій Стець, 22 березня 20161130
Польща створила прокурорську групу з розслідування Смоленської катастрофи
фото ТАСС
Уламки літака польського президента під Смоленськом

Влада Польщі створила прокурорську групу, яка проведе розслідування авіакатастрофи під Смоленськом, у якій загинув президент Лех Качинський. Про це повідомляє «Укрінформ».

«21 березня 2016 року генпрокурор Збігнєв Зьобро своїм розпорядженням створив прокурорську групу у справі ведення слідства стосовно з'ясування обставин Смоленської катастрофи. Групу очолив заступник генпрокурора Марек Пасіонек», - йдеться в повідомленні.

До складу групи увійдуть вісім прокурорів, згодом ще двоє - з військової прокуратури.
19 березня Зьобро повідомив, що до складу цієї групи увійдуть «досвідчені прокурори з усієї Польщі».

«Завданням групи є повний і комплексний аналіз усіх матеріалів, пов'язаних зі Смоленською трагедією - і головних, і другорядних, і подальше продовження цього слідства в рамках збору доказів», - заявив він.

Група розслідуватиме Смоленську катастрофу замість окружної військової прокуратури, яка буде розформована в рамках своєї ліквідації на початку квітня.

Раніше міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич назвав «терористичним актом» авіакатастрофу під Смоленськом у квітні 2010 року.

Слідча комісія по смоленській авіакатастрофі заявила, що її причиною була помилка пілота, однак новий уряд Польщі знову відкрив цю справу.

В свою чергу, Росія відмовилася передати Польщі уламки літака Качинського.

Як відомо, 10 квітня 2010 року в катастрофі Ту-154 у Смоленську загинуло 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качинський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму і Сенату, канцелярії президента, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качаровский, представники вищого військового командування, політичних партій, громадські та релігійні діячі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук