Польська контррозвідка повідомляє про активізацію російських спецслужб в країні

СвітЛюбко Петренко, 30 квітня 20153831
Польська контррозвідка повідомляє про активізацію російських спецслужб в країні

Агентство внутрішньої безпеки (ABW) Польщі відзначило «високий рівень» активності спецслужб Росії за минулий рік. Про це повідомляє Polskie Radio з посиланням на річний звіт ABW.

У документі стверджується, що основною метою російської розвідки була дискредитація позиції Польщі та інших членів НАТО у питанні української кризи.

«Важливим елементом російської діяльності було створення розбіжностей між ЄС та НАТО. На перший план висувалися антиєвропейські і антиамериканські висловлювання в основному євроскептиків з країн-членів ЄС і голоси, які критикують можливість посилення політики щодо Російської Федерації», - наголошується в звіті Агентства.

У документі також зазначається, що активність російських розвідувальних служб мала багаторівневий характер. «Російські спецслужби використовувала як російські мас-медіа, так і польських громадян з проросійськими поглядами, декотрі з них отримували платню з Російської Федерації», – стверджує ABW.

За даними польських спецслужб, Росія активно бере участь у підтримці пропагандистських проектів, «які створюють одночасно позитивний образ Росії, а також показують в негативному світлі опонентів політики Кремля».

У доповіді також говориться про роботу білоруських спецслужб на території Польщі. Зокрема, минулого року польській владі довелося вигнати з країни військового аташе Посольства Білорусі за шпигунську діяльність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук