Кореспондента Russia Today виганяють з Польщі

СвітЛюбко Петренко, 29 квітня 201514360
Кореспондента Russia Today виганяють з Польщі
Леонід Свірідов

Позаштатного кореспондента російського інформагентства Russia Today Леоніда Свірідова влада Польщі позбавила права на перебування в країні. За повідомленням польського інформаційного агентства  РАР, російського громадянина  підозрюють у шпигунській діяльності.

З поданням про депортацію Свірідова з Польщі представники Агентства внутрішньої безпеки (ABW) звернулися до воєвода Мазовецького воєводства Яцека Козловського. Останній вирішив задовольнити це клопотання. «Після детального розгляду справи воєвода видав позитивне рішення щодо звернення Агентства внутрішньої безпеки», - повідомила прес-секретар воєводи Іветта Бялі.

Відтак Свірідов має право протягом 30-ти днів оскаржити це рішення в Управлінні у справах іноземців Польщі.

Нагадаємо, що ще минулого року в жовтні МЗС Польщі на вимогу ABW скасувало акредитацію для роботи в Польщі Свиридову та зобов'язало його покинути територію країни. Тоді в ABW не захотіли пояснювати обставини справи, відзначаючи, що вона має гриф «таємно».

Генеральний директор інформагентства Russia Today Дмитро Кісєльов з цього приводу тоді заявив, що дії польської влади можна інтерпретувати як такі, що «ускладнюють роботу ЗМІ, а це суперечить європейським принципам свободи висловлювання та поширення інформації».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук