Полтавська облрада підтримала блокаду ОРДЛО

За підтримку блокади торгівлі з терористами ОРДЛО проголосували 52 з 70 депутатів

Полтавська обласна рада ухвалила звернення про підтримку блокади торгівлі з терористами. Це сталося 6 березня на пленарному засіданні, пише DT.ua.

Як повідомляється, за звернення до президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів проголосували 52 депутати із 70 присутніх.

«Полтавська обласна рада вимагає: на законодавчому рівні вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України, провести масштабне розслідування стосовно надання дозволів на оптові поставки продукції з окупованого Донбасу на територію України, встановити мораторій на ввезення вантажів (товарів) на тимчасово окуповану територію України і вивезення вантажів (товарів) з неї, за винятком гуманітарних вантажів (товарів), які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки і співробітництва в Європі або з участю Міжнародного комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які почали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях», - наголошується в документі.

Слід зазначити, що 3 березня Тернопільська облрада також проголосувала за підтримку блокади окупованої території Донбасу. Між тим у Львові продовжують організовувати регулярні поїздки на Донбас для участі в блокаді ОРДЛО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук