Полторак пригрозив кадровими чистками в Міноборони

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак заявив, що за кожним фактом неналежного виконання обов'язків прийматиме відповідні рішення, у тому числі і кадрові. Про це він повідомив сьогодні, 8 серпня, у ході розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства, повідомляє прес-служба Міноборони.

Полторак наголосив, що основними причинами існуючих проблем вважає недостатню ефективність роботи окремих керівників Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил, зокрема неспроможність до запровадження інновацій, мотивації підлеглих на досягнення конкретного результату.

«Питання прогнозування та перспективного планування, запровадження системних змін у діяльності не стали пріоритетами окремих керівників, ця кропітка робота підміняється перманентним моніторингом стану справ на визначеній ділянці роботи. Міністерство оборони усвідомлює ризики, пов'язані з таким станом справ. За кожним фактом неналежного виконання обов'язків мною будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі і кадрові», – зазначив очільник міністерства.

Полторак також наголосив й на необхідності забезпечення своєчасного, ефективного та результативного використання виділеного фінансового ресурсу, у тому числі і додаткового, відповідно до пріоритетів Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук