Полторак у США озвучив потреби у військовій допомозі для оборони України

Полторак у США озвучив потреби у військовій допомозі для оборони України
Ештон Картер, Степан Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак озвучив перелік основних положень військової допомоги, необхідної Україні у боротьбі з російською агресією під час виступу на форумі у Конгресі США, повідомив «Укрінформ».

«Перше стосується нелетальної зброї. Ми хотіли отримати допомогу в передачі засобів розвідки, засобів радіоелектронної боротьби, засобів зв'язку, у тому числі захищеного», – зауважив міністр оборони України.

Крім того, за його словами, Україні потрібна підтримка у відновленні роботи військово-промислового комплексу.

«Ми повністю відмовилися від співпраці з Російською Федерацією, і практично всі технології і все озброєння було залежне від взаємодії з РФ», – зазначив Полторак. Тому, продовжив він, український ВПК потребує технологій і допомоги в оснащенні.

Щодо летальної зброї, то «Україні необхідна допомога у вигляді засобів протитанкової боротьби, протиповітряної оборони та інших засобів, які посилили би обороноздатність країни».

Міністр поінформував, що Україна співпрацює зі США у цих напрямах. Так, за його словами, створено об’єднаний коаліційний комітет разом із оборонними відомствами Сполучених Штатів і України, до складу якого входять 14 підкомітетів.

Він запевнив, що на зустрічі з міністром оборони США вони «виробили чіткий план щодо розвитку цієї співпраці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук