Поляки запрошують на навчання українських випускників шкіл

Місяць навчання студентам обійдеться від 190 до 390 злотих

Головні новини Львова 03.03Зореслава Губарь, 3 березня 2016, 19:18 1425 0

У Львові відкрилося офіційне представництво Вищої польської школи економіки, права та медичних наук WSEPiNM. Львівських абітурієнтів запрошують туди на навчання.

Вища школа діє в місті Кельце і є одним із найбільших недержавних навчальних закладів у регіоні. Вартість навчання і проживання – одне з найекономніших в усій Польщі.

«На цьому етапі в Вищій школі економіки, права та медичних наук навчається більше 5 тисяч студентів на п’ятьох напрямках і на 14 спеціальностях. Станом на сьогодні наш навчальний заклад закінчила 21 тис. студентів», – розповів проректор Вищої школи економіки, права та медичних наук (WSEPiNM) Кшиштоф Воторек.

Для абітурієнтів офіційне представництво забезпечує безкоштовне вивчення мови. Також кожен студент другу вищу освіту у цьому навчальному закладі отримує безкоштовно, а успішним спудеям забезпечена стипендія.

«Маємо великий досвід прийняття на навчання студентів з України. Йдеться про правові моменти, економічні, документаційні. Тобто ми готові приймати студентів з України», – зазначив спеціаліст з міжнародних обмінів WSEPiNM Пшемислав Щепаньчик.

Серед 15-ти освітніх напрямків школи: право, економіка, журналістика, косметологія, медсестринська справа та інші. Місяць навчання у Вищій школі обійдеться від 190 до 390 злотих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук