Понад 2,5 тис. студентів Львова склали військову присягу

Студенти отримали перше військове звання "молодший лейтенант запасу"

Понад 2,5 тис. студентів із 17 вищих навчальних закладів міста Львова, які пройшли фахову військову підготовку на військовій кафедрі Академії сухопутних військ, склади військову присягу на вірність українському народові.

Про це повідомила прес-служба Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Урочистості з цієї нагоди відбулись на стройовому плацу видового навчального закладу, де зібралися батьки, рідні та близькі випускників. Також привітати своїх вчорашніх вихованців прийшли командири та викладачі студентів. 

Фото: Facebook/ Stepan Sus

Особисто привітав молодих українців із цим важливим моментом в їхньому житті начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він подякував студентам, які наважились опанувати військовий фах і посісти своє почесне місце серед офіцерів запасу, за їхні старання та наполегливість впродовж двох років навчання. А кращих вихованців військової кафедри очільник видового військового вишу нагородив грамотами та цінними подарунками. 

«Впевнений, що завдяки такій освіченій молоді та патріотам, як ви, ми дамо гідну відсіч будь-якому агресору, збережемо нашу державу та примножимо її потенціал, як демократичної, незалежної та рівноправної європейської країни», – зазначив Ткачук.

Від органів місцевої влади та самоврядування Львова студентів привітав секретар Львівської міської ради Василь Павлюк. А від імені наставників та командирів із напутніми словами до юнаків та дівчат звернувся старший викладач кафедри тилового забезпечення та управління повсякденною діяльністю військ підполковник юстиції Вадим Дурач. 

На добру долю майбутніх офіцерів запасу благословив голова Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, настоятель гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Степан Сус.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук