Понад 3 тис. дітей стали жертвами злочинів в Україні з початку року, - МВС

Голова Нацполіції підписав наказ про створення Управління ювенальної превенції

Понад 3 тис. дітей стали жертвами злочинів в Україні з початку року, - МВС
фото МВС
Сергій Князєв реформував відділ ювенальної превенції Нацполіції у повноцінне управління

З початку року в Україні більше 3 тис. дітей стали жертвами злочинів. Про це у вівторок, 18 липня, повідомив на голова Національної поліції Сергій Князєв.

Як зазначається, напередодні голова Нацполіції підписав наказ про створення управління ювенальної превенції. «Поряд з іншими державними установами від ефективності роботи цієї служби залежать здоров'я, безпека і часто життя дітей. Тут і протидія та попередження випадків сімейного насильства, і робота з дітьми, які порушили закон, і робота з тими дітьми, які залишилися без батьківського піклування, і розшук дітей», - повідомив Князєв.

За його словами, новоствореному підрозділу належить пройти повне перезавантаження. Він наголосив, що за часів технологій, миттєвого поширення інформації і появи нових тенденцій серед молоді поліція повинна шукати і впроваджувати нові методи і підходи, які будуть відповідати цим сучасним викликам. «Ще кілька років тому мало хто з нас знав про суїцидальні групи у соцмережах, або екстремальні селфі, а сьогодні ми зіткнулися з такими проблемами»,- сказав Сергій Князєв.

Голова Нацполіції наголосив, що саме в цьому підрозділі повинні працювати спеціально підготовлені поліцейські. «В результаті ювенальний поліцейський в кожному місті та селі стане для дітей тим, хто прийде на допомогу будь-якої хвилини. Тим, з ким дитина поділиться своїми проблемами. Тим, для кого безпека та захист інтересів дитини стане питанням номер один», - наголосив Сергій Князєв.

Керівником реформованого підрозділу призначили полковника поліції Ларису Зуб, яка з 1999 року працювала в приймальнику-розподільнику для неповнолітніх у місті Києві. Пройшла шлях від вихователя до керівника закладу. Останні 12 років Лариса Зуб очолювала відділ ювенальної превенції в місті Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук