Понад чверть депутатів Львівської міськради – систематичні прогульники

27% депутатів Львівської міської ради є систематичними прогульниками і заслуговують на позбавлення мандата. Такими є результати дослідження Громадського руху «Чесно». Активісти проаналізували, як обранці відвідували міські засідання та засідання своїх депутатських комісій.

За їхніми даними, 10 депутатів пропустили 50% засідання ЛМР за цю каденцію, а ще 33% райців проігнорували половину засідань комісій.

«Ми проаналізували вже багато разів і можу сказати, що в цьому складі ЛМР є досить багато прогульників. Зокрема, унікальний випадок: регіонал Ігор Дедишин пропустив усі засідання і міської ради, і комісії за цю каденцію. У трійці лідерів ще два регіонали – Володимир Пасічник, який не з`являвся в міській раді два роки – з 2012-го по 2014-й, і Павло Ткачук», – розповів аналітик руху «Чесно» Остап Кучма.

Також 50% засідань ЛМР пропустив ще один регіонал Ігор Гладиш, член «Фронту змін» М. Лопатнюк, позафракційні О. Маланюк, Роман Федишин, Андрій Хомицький («Львів європейський») і ще двоє депутатів, які вибули, – Олег Лаврик і Андрій Мочарський.

Крім того, 100% засідань своєї депутатської комісії за цю каденцію пропустили Петро Адамик (УДАР), Олексій Луців і Олег Лаврик.

«Ми спробували отримати пояснення, чому міські обранці не виконують своїх депутатських обов`язків, і жоден не повідомив якихось справді об`єктивних причин, які могли б їх виправдати», – додав Остап Кучма.

Так, за його словами, Ігор Дедишин довго не відповідав на дзвінки та листи, а потім сказав, що обов`язково напише відповідь, але пізніше. Помічниця пана Ткачука сказала, що він зараз на полігоні, тому й не може відвідувати сесію. Хоча він систематично прогулював з 2012 року.

«А, наприклад, Петро Адамик сказав, що принципово не ходить на засідання своєї комісії комунального майна, бо не хоче бути причетним до корупційних діянь, які там відбуваються. Але відзначу, що комісію, в яку він входив до того, він також часто прогулював. А Олексій Луців сказав, що він уже давно не живе у Львові, не збирається більше балотуватися у міську раду і не вважає, що несе якусь відповідальність за свою депутатську діяльність», – розповів Остап Кучма.

Графіка Громадського руху «Чесно»

Як наголосили активісти, виборці мають законне право відкликати систематичних прогульників.

«Ми не думаємо, що хтось буде відкликати цих депутатів, тим більше, що скоро чергові вибори, але ми хочемо показати людям персони прогульників, щоб знали, що за них не варто голосували, адже більшість з них знову балотуватимуться», – зазначив громадський активіст Олег Рибачук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук