Понад півсотні ВНЗ України та з-за кордону представлено на виставці у Львові

Найбільше відвідувачів – біля польських стендів

Головні новини Львова 01.04Ірина Ващишин, 1 квітня 2016, 19:55 0

Понад 50 вищих навчальних закладів розмістили свої стенди у львівському Палаці мистецтв. Там відкрилась виставка «Вища освіта – 2016».

Серед цьогорічних учасників – також і морехідне училище ім. А.І.Марінеско з Одеси. «Ми працюємо на перспективу – ми приїжджаємо сюди, щоб показати, що реально заробляти справді добрі гроші у морі. І ви знаєте, з вашого регіону приїздять юнаки досить серйозні і добре підготовані після школи. Зі Стрия, з Трускавця, з Долини на навчання до нас почали приїжджати хлопці», – розповів начальник училища Олександр Сабуров.

Щоправда, екстремальний фах можна здобути і у Львові. В університеті безпеки життєдіяльності – конкурс чималий. Цей заклад теж представлений.

«Найбільш популярні спеціальності у нас – це пожежна безпека та цивільний захист. Але крім хлопців у нашому закладі навчаються також дівчата, яким цікава професія рятувальника і які безпосередньо хочуть брати участь у ліквідації надзвичайних ситуацій. Також саме дівчата здобувають у нас фах психолога. Вони після навчання допомагають людям після якихось катастроф чи особливих подій», – зазначив представник Львівського університету безпеки життєдіяльності Ігор Кордіяка.

Проте чи не найбільше відвідувачів – біля польських стендів. «Польські університети зацікавлені, щоб запрошувати українських абітурієнтів. І бачимо тенденцію до зростання кожного року. Якщо, скажімо, ще кілька років тому це було близько 5 тисяч студентів, які навчались в Польщі, то цього року за попередніми даними – це близько 20 тисяч студентів», – наголосила керівник міжнародного освітнього центру Галина Бохонко.

Обрати найцікавіший навчальний заклад та дізнатись про умови вступу на виставці в Палаці мистецтв можна буде ще в суботу, 2 квітня, до 17-ї години.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук