Понад рік мережа «Подорожник» не могла відкрити аптеку

Суспільствопромоція, 6 лютого 2015, 11:05 3347 0

Понад рік мережа «Подорожник»  не могла відкрити дешеву аптеку у Камянка-Бузькій. "Мережа аптек «Подорожник» має репутацію мережі з одними з найнижчих цін в регіоні і саме тому, нашим конкурентом Скіпчаком Володимиром, за сумісництвом депутатом міської ради, счинювався тиск у відкритті нашої аптеки збоку всіх можливих органів влади у місті Камянка-Бузька", -запевняє комерційний директор мережі аптек «Подорожник» Тарас Коляда.

Директор компанії-конкурента запевняє: до проблем «Подорожника» - не причетний. І стверджує: самі винні, бо не оформили як слід документацію. Але прихід нової аптеки на ринок йому таки не подобається.

У «Подорожнику» впевнені - у Камянка-Бузькій монополія на відкриття аптек. Хоча мерії запевняють: приходу нового інвестора раді, та власник приміщення мав би домовитись із сусідам, щоб не заперечували проти переведення приміщення з житлового у нежитлове.

"Без згоди мешканців міська рада дозволу не дала на переобладнання. Вони звернулися тоді поза спиною міської ради в Архбудконтроль і Архбудконтроль прийняв всі рішення. Інспекція Архбудконтролю мала право приймати таке рішення. Але міська рада зараз оскаржує його у суді", - каже міський голова Кам'янки-Бузької Олег Омелян.

А «Подорожник» стверджує: "Незважаючи на всі перешкоди, ми відкрилися у місті Камянка-Бузька, отримавши всі необхідні документи. Тепер люди можуть купувати ліки, справді за доступними цінами".

Відкриттю нової аптеки раді і містяни. У перший же день - аншлаг.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук