Більше сотні атлетів позмагалися на чемпіонаті Львівщини зі спортивного орієнтування

Головні новини Львова 02.09Марічка Кулачковська, 2 вересня, 16:57 472 0

У Львові відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Контрольні пункти шукали на спринтерських дистанціях. Силами мірялися більше сотні учасників. Серед них і 15 гостей із Польщі.

Наймолодшій учасниці стартів усього 5 місяців. Чемпіон України Ярослав Пажух до улюбленого спорту вперше залучив доньку. Сміється: «Вона нікуди не втече в інший спорт. Тільки спортивне орієнтування. Отримав багато адреналіну, а чемпіонат України не зрівняється із цим стартом із дитиною. Маса вражень, насправді».

Були і учасники, які вже вміють самостійно бігати, але для здолання дистанції все ж потребують підтримки батьків. Для таких найменших учасників приготували відтинок довжиною 500 м і додатково промаркували трасу.

Спортивні іспити складали цілими сім’ями. Учасник Вадим Кушик зізнається: «Я не маю вибору. В мене мама орієнтувальниця. Але мені подобається. Я сподіваюся на перемогу. Тут є і моя сестричка, ще маленька, перший раз бігає. Я їй показував карту, пояснював, який колір що означає».

Окрім дітей виклик суперникам кидають дорослі та ветерани. Найдовший змагальний відрізок має протяжність 4,5 км. Короткі дистанції вимагають швидких рішень і пошуку альтернативних шляхів. А ще під час спринтерських випробувань дуже зростає ціна помилки.

Учасниця Вероніка Голомовза розповідає: «Коли ти на довгій дистанції, то біжиш собі і думаєш: так, я можу туди побігти, можу туди. А тут все дуже швидко відбувається: один контрольний пункт, інший».

Восени львівські орієнтувальники ще поміряються силами на двох чемпіонатах міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук