"Пора" готова допомогти матеріально Димінському

24 лютого 20093400

Львівська обласна організація Громадянської партії "Пора" готова допомоги екс-нардепам Петру Димінському та Михайлу Гладію, які звернулися в управління справами апарату Верховної Ради з проханням виплатити їм грошову допомогу. Про це йдеться у заяві ЛОО ГП "Пора".

Заяву подаємо в повному обсязі:

"Економічна криза, яка лютує сьогодні в Україні, позбавляє роботи все більше українців. Якщо на кінець грудня 2008 року в Україні було 900 тис. безробітних, то вже у березні їх кількість може зрости до 3 млн. Позбувшись роботи, люди не повинні залишитися без надії на виживання. Допомога нужденним і захист знедолених - християнський обов’язок, який шанують всі порядні українці. Члени ГП "Пора" ніколи не відмовляли в допомозі тим, хто її потребує.

З ініціативи та за участі ГП "Пора" у Львові діє ряд соціальних проектів опіки над безробітними та бездомними людьми, підтримки соціально незахищених верств населення. Так, багатодітнім сім’ям надається щомісячна соціальна допомога в розмірі 500 грн, відкрито нічліжку для бездомних за адресою вул. Кирилівська, 3-а. Щодня в різних районах міста організовується харчування для бездомних та малозабезпечених та ін.

Фракція ГП "Пора" не поділяє позицію керівництва Верховної Ради України, яке, знехтувавши законом, відмовило в матеріальній допомозі безробітним колишнім народним депутатам. Кидати напризволяще людей, які опинилися в скруті - не тільки незаконно, але й аморально.

Фракція ГП "Пора" готова вжити всі свої організаторські здібності та можливості для того, щоб забезпечити підтримку відомим львів’янам Петру Димінському та Михайлові Гладію, які немало наробили у нашому місті, так і в Україні. І хоча ми впевнені, що ці добродії не потонуть у морі житейських проблем, простягнути їм руку допомоги - обов’язок кожного громадянина.

ГП "Пора" забезпечить потребуючих нардепів всім, що робить для інших потребуючих львів’ян, а понад те, враховуючи їх особливі заслуги і потреби, готова розглянути заяви екс-депутатів Верховної Ради Петра Димінського та Михайла Гладія і звернутися до управління соціального захисту міста Львова про надання їм матеріальної допомоги як "малозабезпеченим".

Зазначимо, 29 лютого 2008 року журнал "Фокус" опублікував список найбагатших людей України. 46-им у списку є екс-депутат Верховної Ради України Петро Димінський. Згідно із наведеними даними в журналі, в 2008 році статки екс-депутата оцінювали в 580 млн доларів, тоді як в 2007-му - 400 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук