Поранені бійці зі східного фронту змогли проголосувати у Львівському шпиталі

Головні Новини за 26 жовтняОльга Зеліско, 26 жовтня 2014, 20:11 0

Поранені бійці, які лікуються у Львівському військовому шпиталі, теж змогли проголосувати. Хоча чимало з пацієнтів розгубилось із мажоритарними списками, проте виборів не проігнорували. 

Боєць «Айдару» Олександр Косолапов уже три місяці лікується у Львові. Боєць захищав своє рідне місто Щастя. Його чекає ще одна операція на нозі. 

Земляки військового не зможуть проголосувати, а він радіє, що має можливість віддати свій голос у львівському госпіталі. У партійному виборі Олександр впевнений, а от з мажоритарниками клопіт. 

«У партійних списках я готовий із закритими очима проголосувати, бо якось склалося вподобання моє, а от щодо мажоритарників не знаю, бо я не місцева людина. Я би не образився, якщо б сказали, за партію голосуй, а за мажоритарників не треба, бо ти не місцевий. Якщо проголосуєш, твій голос може дати шанс не дуже хорошій людині», - наголосив Косолапов.

Олександр вірить у світле, хороше і добре майбутнє нашої країни, а також, що цьому допоможуть вибори. «Основна проблема усіх моїх земляків на Луганщині - вони не вірили ні в що і казали, що нема за кого голосувати. І вони дожили до війни. І зараз розплачуються за свою зневіру. Тому я свято вірю, що ці вибори змінять все і дуже кардинально», - переконаний боєць.

Однак деякі воїни не можуть проголосувати, їхні документи разом з військовим квитком згоріли на фронті.

На спецдільниці у військовому шпиталі 600 виборців. «Вибори проходять досить спокійно. До частини пацієнтів ми ходимо зі скриньками», - розповіла голова спецдільниці у військовому шпиталі Світлана Лозинська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук