Пораненим військовослужбовцям виплатять одноразову грошову допомогу

СуспільствоІрина Знась, 15 липня 20148150

У разі часткової або повної втрати працездатності військовослужбовці зможуть отримати одноразову соціальну допомогу розміром у кількадесят тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Львівського обласного військового комісаріату.

Одноразова грошова допомога оформлюється та виплачується військовослужбовцям через військові частини, в яких вони проходять службу.

Якщо військовослужбовець отримав поранення та частково втратив працездатність під час проходження військової служби без встановлення інвалідності, він повинен пройти медико-соціальну експертну комісію, яка визначить ступінь втрати ним працездатності. Після цього йому буде призначено грошову допомогу у відсотках від 85,3 тис. грн залежно від ступеня втрати працездатності. Для військовослужбовців строкової служби та резервістів сума допомоги визначається у відсотках від 60, 9 тис. грн.

У разі встановлення військовослужбовцю, особі, звільненій з військової служби інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого ним під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, йому виплачується одноразова грошова допомога: за 1 групу – 304,5 тис. гривень, за 2 групу – 243,6 тис. гривень та 182,7 тис. гривень за 3 групу.

У військовому комісаріаті зазначили, що зараз проводять роботу з військовослужбовцями та пояснюють їм порядок призначення і виплати грошової допомоги. Для отримання одноразової допомоги, вояку потрібно звернутись до військової частини з відповідними документами.

Як повідомляв ZAXID.NET, у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону сьогодні лікується понад 80 поранених, які прибули цими днями із зони АТО. Зокрема 38 юнаків доставили із Зеленопілля  12 липня, 14 вчора та ще 20 сьогодні, 15 липня. У більшості з них легкі поранення, лише у трьох – середньої тяжкості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук