Порошенко ліквідував Конституційну асамблею

СуспільствоОксана Руда, 1 грудня 20143200

Президент України Петро Порошенко ліквідував Конституційну асамблею своїм указом №901, йдеться на сайті глави держави.

«Беручи до уваги рішення координаційного бюро Конституційної асамблеї від 15 липня 2014 №22 щодо припинення діяльності Конституційної асамблеї, відповідно до п.28 ч.1 ст.106 Конституції України постановляю: Ліквідувати Конституційну асамблею», – йдеться в тексті указу.

Також втрачають свою дію п'ять президентських указів, виданих у 2011-13рр: №224 «Про підтримку ініціативи щодо створення Конституційної асамблеї», №31 «Питання формування та організації діяльності Конституційної асамблеї», №328 «Про Конституційну асамблею», №566 «Про зміни у складі Конституційної асамблеї» і №341 «Про зміни у складі Конституційної асамблеї».

Зазначимо, новий указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 17 травня 2012 тодішній президент України Віктор Янукович підписав указ «Про Конституційну асамблею», відповідно до якого цей спеціальний допоміжний орган при президентові України повинен був розробляти зміни до Конституції, організовувати суспільне і експертне обговорення цих змін. Потім асамблея повинна була надати доопрацьований текст змін до Основного закону президенту, який повинен був внести його на розгляд Верховної Ради.

Конституційна асамблея була утворена у складі 94 осіб на чолі з головою – першим президентом України (1991-1994 рр) Леонідом Кравчуком. Опозиція відмовилася направляти своїх представників до складу цього органу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук