Порошенко назвав основні пріоритети у змінах до Конституції

Пріоритетами у процесі підготовки змін до Конституції України мають стати питання децентралізації, удосконалення конституційних основ правосуддя та вдосконалення конституційного регулювання прав і свобод людини, наголосив президент Петро Порошенко.

«Процес підготовки змін є політично загостреним, безумовно, і я це розумію, і юридично складним, а тому вимагає визначення пріоритетів, реалізація яких сприятиме розвитку норм чинної Конституції», – сказав він під час виступу на першому засіданні Конституційної комісії в понеділок, 6 квітня, у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Говорячи про те, якими він бачить ці пріоритети, Порошенко зазначив: «Перше – це децентралізація, друге – я вважаю, що мають бути вдосконалені конституційні принципи правосуддя, третє – вдосконалення конституційного регулювання прав, свобод і обов'язків людини і громадянина».

Президент закликав до того, щоб робота комісії була сконцентрована на цих важливих пріоритетах.

У свою чергу голова Конституційної комісії, голова Верховної Ради Володимир Гройсман зазначив, що комісія зможе сформувати якісний план роботи, результатом якого стануть конкретні зміни.

«Я переконаний в тому, що у відповідності з тими пріоритетами, які ми з вами визначимо, ми зможемо сформувати якісний робочий план, результатом якого стануть конкретні зміни в Основний закон, які дозволять впроваджувати реформи», – заявив Гройсман.

Як повідомляв ZAXID.NET, до складу Конституційної комісії входять понад 70 членів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук