Порошенко обговорив у парламенті Норвегії допомогу для української армії

Президент України Петро Порошенко з президентом парламенту Норвегії Олеміком Томмессеном

Президент України Петро Порошенко під час першого офіційного візиту до Норвегії провів зустріч з президентом парламенту Норвегії Олеміком Томмессеном. Про це повідомили у прес-службі глави української держави.

Порошенко подякував президенту та парламенту Норвегії за тверду позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей та де-окупацію Криму. Петро Порошенко подякував за послідовну політику Норвегії щодо невизнання окупації Криму та підтримки збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Порошенко привернув увагу Томмессена до брутального порушення прав людини на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

«Ми звертаємося до Норвегії, як держави, яка є взірцем у дотриманні прав людини, допомогти Україні припинити свавілля агресора над правами людини на Донбасі та в Криму», – заявив Петро Порошенко.

Олемік Томмессен запевнив у готовності й надалі розвивати активний українсько-норвезький міжпарламентський діалог, зокрема шляхом передачі досвіду Норвегії в законодавчій сфері.

В ході зустрічі Петра Порошенка з членами Постійного Комітету у закордонних справах та з питань оборони Стортингу обговорено питання продовження надання Норвегією фінансової допомоги Україні, зокрема для зміцнення оборони та модернізації української армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук