Порошенко підписав угоди про порядок міжнародних поштових зв'язків

Порошенко підписав угоди про порядок міжнародних поштових зв'язків

Президент України Петро Порошенко підписав указ №316 «Про затвердження Всесвітньої поштової конвенції, загального регламенту Всесвітнього поштового союзу, заключного протоколу Всесвітньої поштової конвенції, угоди про поштові платіжні послуги». Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Даний указ президента України №316/2017 від 10 жовтня 2017 року оприлюднений на сайті глави держави у вівторок.

Як зазначається, міжнародні угоди були підписані від імені України 11 жовтня 2012 у Досі (Катар).

Зазначимо, що Всесвітній поштовий союз (ВПС) (Universal Postal Union) є спеціалізованою установою ООН із штаб-квартирою у Берні, Швейцарія. Її членами є 191 країна світу. Метою його діяльності є організація та поліпшення поштової служби в усьому світі та забезпечення міжнародного співробітництва в цій сфері. Головними принципами діяльності союзу є формування єдиної поштової території, уніфікація поштових тарифів та одиниць ваги, забезпечення свободи транзиту, врегулювання суперечок шляхом арбітражу, а також сприяння розвитку міжнародних поштових послуг та поштова технічна допомога країнам-членам ВПС.

ВПС об'єднує країни-члени в єдину поштову територію з фіксованими міжнародними поштовими тарифами. Кожен його член погоджується передавати пошту інших країн найкращими з доступних засобів. Україна є також членом Всесвітнього поштового союзу з 1994 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Ставку верховного головнокомандувача».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук