Президент ввів у дію рішення РНБО про Ставку Верховного Головнокомандувача

Петро Порошенко затвердив положення про Ставку верховного головнокомандувача

Президент Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 13 вересня 2017 року «Про Ставку Верховного Головнокомандувача». Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Згідно з указом, відповідне рішення РНБО введено в дію «для службового користування». Даним указом глава держави затвердив положення про Ставку верховного головнокомандувача. Текст документу відсутній, тому що він визначений, як абсолютно секретний.

Повідомляється, що за належну діяльність Ставки, в разі її утворення, відповідає секретар РНБО Олександр Турчинов відповідно до повноважень, визначених положенням про Ставку верховного головнокомандувача.

Нагадаємо, на початку жовтня Петро Порошенко своїм указом ввів у дію таємне рішення РНБО від 13 вересня 2017 року.

Зауважимо, що раніше президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період».

Тоді в РНБО схвалили розроблений Міністерством оборони та поданий Кабінетом міністрів на розгляд главі держави проект концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук