Порошенко підписав закон про заборону російських фільмів

В Україні заборонено показ кінострічок створених в Росії після 1 січня 2014 року

КультураАндрій Стець, 21 квітня 20168771
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України «Про кінематографію» (щодо фільмів держави-агресора), згідно з яким в Україні забороняється показ кінострічок, створених у РФ після 1 січня 2014 року.

«Закон підписано. 20.04.2016 повернуто з написом від президента», - йдеться на сторінці відповідного законопроекту №3359 на сайті Верховної Ради.

«Метою законопроекту є вдосконалення правового механізму захисту національної безпеки України в інформаційній сфері шляхом обмеження будь-яких форм пропаганди, використовуваних державою-окупантом», - йдеться в пояснювальній записці.

Документом пропонується поширити норму про заборону трансляції  фільмів  вироблених  фізичними  і юридичними  особами держави-агресора, які не містять популяризації або  пропаганди  передбачених попереднім реченням органів і дій, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 року і (або) вперше опубліковані (оприлюднені) після 1 січня 2014 року.

«Законопроект сприятиме підвищенню рівня захисту національної безпеки України, зниженню сепаратистських настроїв у суспільстві, зміцненню авторитету держави», - сказано в пояснювальній записці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук