Порошенко плутає посади верховного головнокомандувача і дипломата, - політолог

Безпосередня зустріч президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна закінчиться пропагандистським та інформаційним скандалом, де висновок буде один – наш президент не впорався зі своїми обов’язками.

Про це заявив директор соціологічної служби «Український барометр», політолог Віктор Небоженко в поширеному сьогодні експрес-коментарі з приводу планованої зустрічі двох президентів.

«Поїздка в лігво ворога у той момент, коли ми програли перший етап за територіальну цілісність  України і пройшло відділення сепаратистської  території  України  – це не дуже правильно», – заявив Небоженко в контексті законів про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу.

На думку політолога, з Путіним треба зустрічатися при свідках, в Європі.

«Ні в якому разі не в Москві і не в Мінську», – наголосив він.

«Є  ще один варіант місця їх  зустрічі, це Донецьк, звільнений від окупантів», – додав Небоженко.

Він повідомив, що сьогодні  з’явилась інформація від  помічника президента  РФ Юрія Ушакова про плани щодо  майбутньої  особистої зустрічі Порошенка і Путіна в Москві.

«На тлі утаємниченого  закону про особливий статус Донбасу чи не виглядає  це так, що Петро  Порошенко  поступово відмовляється від європейського вектору і орієнтується на Москву?», – запитує Небоженко.

Політолог також припустив, що Порошенко плутає посаду верховного головнокомандувача з дипломатом.

«Коли потрібно  назвати агресора агресором, щоб  надати мотивацію  для офіцерів і солдат для подальшої боротьби за визволення України, він уперто грає  в дипломата, який не каже ні «так», ні «ні». Це не допомагає українським силам вести належну боротьбу проти окупанта. Навіть на своїй прес-конференції  він так і не сказав чітко, чи вважає Путіна агресором. Навпаки, він дуже обережно добирав слова. У цьому ключі поїздка Петра Порошенка абсолютно  неправильний крок, оскільки він  раніше заявляв про зустріч у форматі трьох  представників», – зауважив Небоженко.

Зазначимо, що вчора на прес-конференції Порошенко заявив, що зустріч з Путіним відбудеться впродовж найближчих трьох тижнів але не сказав, у якому форматі вона проходитиме.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук