Порошенко подякував Столтенбергу за політику «відкритих дверей» НАТО для України

Президент і генсек НАТО обговорили залучення більшої практичної та експертної допомоги Альянсу

Петро Порошенко зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом в Мюнхені обговорив перспективи посилення взаємодії України з НАТО за результатами саміту Альянсу в Брюсселі в липні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначається, президент України подякував за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України з боку НАТО та солідарність у протидії російській агресії. Голова держави наголосив, що Україна послідовно продовжує курс євроатлантичної інтеграції та реформи сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів Альянсу. Він висловив зацікавленість у залученні більшої практичної та експертної допомоги НАТО для досягнення подальшого прогресу на цьому шляху.

Крім того, президент висловив вдячність генсеку НАТО «за чітку позицію стосовно збереження політики відкритих дверей Альянсу».

До слова, українська делегація на чолі з Петром Порошенком 16-17 лютого перебуває з робочим візитом у Німеччині, де бере участь у 54-й Мюнхенській конференції з питань безпеки. Традиційна щорічна міжнародна конференція в Мюнхені цього року чималою мірою присвячена можливості врегулювати конфлікт на сході України, спричинений гібридною агресією Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук