Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО

СуспільствоОксана Руда, 21 серпня 20142360

Президент України Петро Порошенко розширив права прокурорів у зоні антитерористичної операції (АТО). Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Президент підписав Закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану, або у районі проведення антитерористичної операції.

Цей закон надає право на місцевості (адміністративній території), на якій діє правовий режим воєнного, надзвичайного стану, проведення антитерористичної операції, у разі неможливості виконання у встановлені строки слідчим суддею повноважень тимчасово передавати їх відповідним прокурорам, які набувають додаткові процесуальні права.

«Це дозволить підвищити рівень ефективності дій правоохоронних органів під час проведення АТО та сприятиме більш оперативному виконанню ними завдань із знешкодження терористів та притягнення до відповідальності їх посібників під час проведення антитерористичної операції», – йдеться у повідомленні прес-служби очільника.

Нагадаємо, нещодавно президент України збільшив повноваження правоохоронців у зоні АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук