Порошенко вніс у Раду кандидатури нових членів ЦВК

Порошенко вніс у Раду кандидатури нових членів ЦВК

У Верховній Раді зареєстрували проект постанови №4789 про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії, внесений президентом України Петром Порошенком.

Відповідно до проекту постанови, у зв’язку із закінченням строку повноважень пропонується звільнити з посад членів ЦВК Тамару Астахову, Юрія Данилевського, Ігоря Жиденка, Тетяну Лукаш, Андрія Магеру, Броніслава Райковського, Жанну Усенко-Чорну, Олександра Чупахіна, Юлію Швець, Оленксандра Шелестова, Валерія Шелудька та голову Михайла Охендовського.

Також на сайті парламенту з’явився проект постанови №4790 про призначення на посади членів ЦВК, ініційований президентом.

Новими членами комісії пропонується обрати Аллу Басалаєву, Михайла Вербенського, Романа Гребу, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Віталія Плукаря, Євгенія Радченка, Надію Синицю і Леонтія Шипілова.

Як відомо, 3 червня під час прес-конференції президент Петро Порошенко заявив, що вніс нові кандидатури до ЦВК у Верховну Раду.

Нагадаємо, у 12 з 15 членів ЦВК семирічний термін повноважень закінчився ще 1 червня 2014 року, але вони продовжують виконувати свої обов’язки на підставі змін у закон України «Про Центральну виборчу комісію», які були внесені в березні 2014 року з метою забезпечення безперервності виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук