Порошенко звільнив 3 губернаторів та 15 голів райдержадміністрацій

СуспільствоАндрій Стець, 19 грудня 201544531

Президент України Петро Порошенко звільнив голів трьох облдержаміністрацій - Хмельницької, Херсонської та Запорізької. Відповідні укази від 18 грудня розміщено на сайті глави держави.

Без зазначення причини звільнені Михайло Загородний (глава Хмельницької ОДА), Андрій Путілов (Херсонська ОДА) та Григорій Самардак (Запорізька ОДА).

Зазначимо, що Загородного було призначено головою Хмельницької ОДА 6 березня 2015 року. 27 листопада він був обраний головою Хмельницької облради.

Путілов був призначений головою Херсонської ОДА у вересні 2014 року. На початку грудня 2015 року він очолив Херсонську облраду.

Самардак займав пост губернатора Запорізької області з квітня 2015 року. Однак з обранням головою Запорізької облради подав президенту заяву про звільнення.

Також президент звільнив 15 голів райдержадміністрацій: у Львівській області - О. Домчака з посади голови Самбірської районної державної адміністрації, М. Мартина - з посади голови Мостиської РДА, Р. Андрусишина - від тимчасового виконання обов'язків голови Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області.

У Херсонській області - М.Райтаровського з посади голови Цюрупинської РДА та С.Овчарука з посади голови Високопільської РДА, у Чернігівській області - П.Мірошниченка з посади голови Щорської РДА, О.Мисника з посади голови Менської РДА, О.Савченка - з посади голови Корюківської РДА.

У Черкаській області - В.Заболотного з посади голови Корсунь-Шевченківської РДА, у Рівненській - В. Стельмаха з посади голови Рівненської РДА, у Миколаївській - В.Богданцева з посади голови Єланецької РДА, у Київській області - І.Підлісного з посади голови Поліської РДА, С.Неділька з посади голови Обухівської РДА, у Кіровоградській області - В.Савенка з посади голови Новоукраїнської РДА, у Дніпропетровській області - О.Василенка з посади голови Покровської РДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук