Porsche вдвічі збільшить інвестиції у випуск електромобілів

СвітВолодимир Пиріг, 5 лютого 20180

Компанія Porsche планує вдвічі збільшити інвестиції у випуск електромобілів, не відмовляючись при цьому від виробництва машин з двигуном внутрішнього згоряння, заявив головний виконавчий директор компанії Олівер Блуме.

За його словами, витрати в цій області до 2020 року становитимуть 6 млрд євро замість запланованих раніше 3 млрд євро. Кошти підуть як на переведення на електродвигуни вже існуючих моделей Porsche, так і на створення нових електромобілів, пояснив він, повідомила «Німецька хвиля» з посиланям на агенцію dpa.

В кінці 2019 року компанія планує випустити електромобіль Mission E. Спочатку планується виробляти щорічно 20 тис. електромобілів на заводі в німецькому місті Цуффенхаузен. Інші моделі електромобілів, за словами Блуме, будуть збиратися на заводі в німецькому Лейпцігу.

Інтерес до Mission E особливо високий у США і ряді інших країн, наприклад, Норвегії. За словами директора Porsche, з Німеччини теж уже надійшло чимало запитів, хоча електромобільні галузь розвиваються тут відносно повільно.

Процес переведення автомобілів на електродвигуни прискориться через 3-5 років, вважає Блуме. Разом з тим Porsche не планує відмовлятися від виробництва машин з двигуном внутрішнього згоряння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук