Порція черв’яків у хробакоматі коштує 15 ₴

Головні новини Львова 24.07Ірина Папірник, 24 липня 2015, 17:30 1153 0
дивіться також

Хробакомат, який нещодавно з’явився у Львові, черв’яків видає порціями. Аби придбати одну коробочку, доведеться апарат «нагодувати» 15 гривнями. Цей апарат видає хробаків та опаришів, його створили спеціально для забудькуватих рибалок.  Ідея помістити їх у хробакомат виникла в Любомира, коли чоловік раптово зібрався на риболовлю і не знав, де придбати наживку.

«Ідея виникла в тій ситуації, в які буває кожен рибалка: заїхотів поїхати на рибалку в неділю ввечері або в понеділок вранці і не встиг купити хробака. Відповідно, у Львові знайти червів -  то проблема. Хіба треба їхати і домовлятися», - розповів власник хробакомату Любомир Панкевич.

У хробакоматі все під рукою: і наживка, і прикормка, і навіть дзвіночки. Заплатив – і вже ловиш рибу. 

«Людина може спокійно заїхати на заправку, заправитися, смачно поїсти і купити хробаків»,  – додав менеджер АЗС Станіслав Матеша.

За тиждень роботи у Любомира виручка лише 200 гривень.  Втім відвідувачі заправки на хробакомат реагують позитивно. 

Цей автомат призначений для тістечок, тому контрольований температурний режим. Тож черви тут охолоджені. Порція хробака і опариша в одну ціну. А от прикормка вже трохи дорожа.

Молоді рибалки порцією із автомата вдоволені. А от старші вертять носом на ідею, і на хрообаків.

Пан Олексанр називає себе професійним рибаком. І каже хробаки на ринку аж 30 років. Їхній бізнес першу похитнули прикормки за кордону,  та тепер хочутуь витіснити їх новими технологіями.

«Як то кажуть, на всіх прилавках Льввоа стоїть продукт польський або угорський і ніхто не підтримує вітчизняного вирбника - опариша», - додає продавець.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук