Посольство ФРН у 2015 році допоможе українцям модернізовувати опалювальні системи

Посольство Німеччини протягом 2015 року фінансуватиме в Україні мікропроекти, що спрямовані на впровадження та популяризацію енергозберігаючих технологій. 

Максимальна сума разового гранту становитиме 8 тис Євро, повідомляє прес-служба ЛОДА.

"У 2015 році Посольство ФРН (Deutsche Botschaft Kiew) надаватиме фінансову підтримку мікропроектам, які спрямовані на реконструкцію, встановлення  та проведення заходів з термомодернізації опалювальних систем. Максимальна сума гранту у рамках мікропроектів становитиме 8 тис Євро", - вказано у повідомленні.

Заявку на участь у мікропроекті можуть подавати організації, які не спроможні профінансувати свій проект лише власними силами, однак співфінансування заявника обов'язкове. 

Це означає, що у будь-якому випадку повинен бути власний внесок пошукача грантових коштів (також і нефінансового характеру, наприклад, трудовитрати, надання робочої сили, приміщень тощо). У проекті допускається також часткове фінансування третіми особами.

Термін подачі заявок на отримання гранту на реалізацію мікропроекту — до 28 лютого 2015 року.

Детальна інформація про проект та форма заявки за посиланням.

Довідка:

Посольство Німеччини в Києві/Deutsche Botschaft Kiew кожного року надає фінансову підтримку мікропроектам, які спрямовані на покращення умов життя найбідніших верств населення.

У 2014 році було надано фінансову підтримку п'ятьом мікропроектам у Новомиргородському районі Кіровоградської області. 

У співпраці з ініціативними громадами, які співфінансували проекти у громадських установах (школах, дитячих садочках, будинках престарілих) були встановлені опалювальні системи. 

Енергоефективінсть установ було підвищено також через встановлення в будівлях нових вікон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук