Постраждалим від вибуху в будинку у Львові на Костюшка, 14 нададуть тимчасові квартири
Протягом тижня постраждалим від вибуху в будинку у Львові на Костюшка, 14 нададуть тимчасові квартири. Над пошуком житла для людей працює департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР, який наразі знайшов більше половини з 12 необхідних квартир. Про це сьогодні, 28 лютого, в коментарі журналістам повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.
Уже затверджений список родин, яким нададуть квартири для тимчасового проживання. Сім’ї, що складається з 1-2 осіб, орендуватимуть однокімнатне помешкання, а для 3-4 членів сім’ї - двокімнатну.
"З кожною родиною ми будемо індивідуально їздити оглядати квартири, щоб вони самі підібрали собі житло, яке їм підійде". За словами В.Косіва, надати тимчасове помешкання постраждалим вирішили після того, як департамент ЖКГ порахував, що це обійдеться бюджету дешевше, ніж винайм номерів у готелі. Люди зможуть жити в орендованих квартирах, доки зруйнований будинок не відновлять.
До кінця тижня постраждалі залишатимуться в готелі "Львів", де їм, як і раніше, забезпечуватимуть безкоштовне харчування.