Працедавці отримають пільги за працевлаштування учасників АТО

Працедавці отримають пільги за працевлаштування учасників АТО
Працевлаштування потребує 1497 учасник АТО на Львівщині

Для працедавців, які створюють нові робочі місця і приймають на них учасників АТО, з’явилася можливість отримати компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску. Роботодавцям повертатимуть увесь соціальний внесок, що складає 22% від заробітної плати працівника. Про це йдеться у Законі України «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», що набуває чинності 30 серпня, інформує прес-служба Львівського обласного центру зайнятості.

На відшкодування можуть розраховувати компанії, а також приватні підприємці, які не мають заборгованості зі сплати страхових внесків, не є банкрутами і проти них не порушена справа про банкрутство. Компенсацію виплачуватимуть упродовж 12 місяців з дня працевлаштування безробітного, при цьому термін забезпечення його роботою повинен бути не меншим як два роки.

«Раніше право на компенсаційні виплати у разі працевлаштування учасників АТО мали тільки суб’єкти малого підприємництва, що вели діяльність у пріоритетних видах економічної діяльності та створювали для безробітних нові робочі місця, – наголосив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Внесені до чинного законодавства зміни дозволять збільшити число працевлаштованих учасників збройного протистояння».

Василь Барилюк також зазначив, що станом на 1 серпня працевлаштування потребували 1497 колишніх воїнів на Львівщині, котрі визнані безробітними. Загалом упродовж січня-липня цього року за посередництва обласної служби зайнятості роботу шукали 2418 безробітних з числа демобілізованих. Завдяки докладеним зусиллям 368 з них вдалося забезпечити роботою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук