Працівникам «Укрзалізниці» підвищили зарплати на 25%

Вадим Бубняк (ліворуч) і Войцех Бальчун (праворуч) підписали меморандум про підвищення оплати працівникам «Укрзалізниці»

Директор ДП «Укрзалізниця» Войцех Бальчун і керівник профспілки залізничників та транспортних будівельників Вадим Бубняк підписали меморандум, згідно до якого з 1 липня оклади працівників підприємства повинні зрости на 20-25%. Про це сьогодні повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Як зазначається таке рішення було прийняте керівниками підприємства і профспілки після переговорів щодо підвищення мотивації праці, розробки ефективної корпоративної системи її оплати, посилення відповідальності керівників, а також зниження рівня корупції та соціальної напруги в трудових колективах.

«Головною метою меморандуму є підвищення з 1 липня 2016 року тарифних ставок та посадових окладів всьому персоналу ПАТ «Укрзалізниця». Зокрема передбачено підвищити на 25% оклади основним працівникам, діяльність яких безпосередньо пов'язана з наданням послуг з перевезення вантажів і пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури; працівникам апаратів управління «Укрзалізниці», регіональних філій. Іншим працівникам оклади планується підвищити на 20%», - сказано в повідомленні.

У документі також йдеться про те, що до 1 жовтня поточного року розроблять і запровадять Положення про оплату праці працівникам "Укрзалізниці".

Як інформував ZAXID.NET, у квітні Кабмін призначив головою «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна, а 1 червня схвалив з ним контракт.

Нагадаємо, Войцех Бальчун має досвід успішного реформування польської залізничної компанії PKP Cargo. Також він неодноразово входив до рейтингів кращих управлінців Польщі і в інших сферах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук