Працівники аеропорту «Львів» вимагають провести конкурс на посаду гендиректора перед колективом

Працівники «Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького» вимагають провести відкритий конкурс на заміщення посади гендиректора підприємства у Львові на території підприємства. З відповідним листом до міністра інфраструктури України звернулися представники профспілки летовища і трудового колективу.

Вони вимагають також ввести до складу конкурсної комісії представників профспілки і ради трудового колективу підприємства, а претендентів на посаду гендиректора зобов’язати представити свої проекти стратегічного плану розвитку підприємства перед усім трудовим колективом.

Як йдеться у зверненні до міністра, впродовж року в аеропорті «Львів» двічі змінювався керівник: з 13 червня 2014-го гендиректором був Ростислав Веселов, а з 10 квітня 2015 року його змінив Дмитро Шинкарчук. За словами працівників аеропорту, призначали обох кулуарно. Тому цього разу вимагають відкритого конкурсу на території підприємства.

Вимагає трудовий колектив від міністра інфраструктури й не допускати до конкурсу та не призначати на посаду генерального директора аеропорту «Львів» осіб з-поміж тих, кому оголошено недовіру.

Нагадаємо, працівники аеропорту «Львів» висловили недовіру виконавчому директору підприємства В. Чеглатонєву, директору з економіки та фінансів С. Прадіду, директору з аеродромно-технічного забезпечення О. Кузнєцову, директору з управління нерухомістю В. Пугачу, а також начальникам юридичного управління Ю. Пономарьовій та контрольно-ревізійного відділу Р. Тригубу, звинувативши їх у корупції, розтраті бюджетних коштів та доведенні підприємства до банкрутства.

«Якщо Міністерство далі буде ігнорувати вимоги трудового колективу, ми готові їхати в Київ до президента і міністра», – розповів голова профспілкового комітету львівського аеропорту Петро Сурма.

Як інформував ZAXID.NET, 17 серпня Міністерство інфраструктури оголосило конкурс на посаду керівника львівського аеропорту, оскільки в.о. гендиректора Дмитро Шинкарчук, відповідно до заяви голови ЛОДА Олега Синютки, не справляється зі своїми обов’язками.

А ще в липні СБУ повідомила про спробу працівників львівського аеропорту розтратити державні кошти під час закупівлі пального. За результатами перевірки покарали 13 працівників летовища: 11 з них отримали догани, 2 – попередження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук