Працівники «Львівавтодору» штрафують водіїв «халявного» паркування

Головні Новини за 23 жовтняІрина Панчишин, 22 жовтня 2014, 13:16 0

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» вже другий день проводить рейди, аби зобов’язати водіїв оплачувати послуги паркування.

Відповідно до недавніх змін в Адмінкодексі, неоплата послуг паркування та паркування в безоплатному місці без відповідних пільг у користувача майданчика, вважається адміністративним правопорушенням. Тому таких водіїв штрафуватимуть.

За несплату водіями вартості послуг паркування, накладається штраф від восьми до дванадцяти неоподаткованих мінімумів громадян – 136-204 грн. 

Якщо ж водій без відповідних посвідчень припаркувався на місці для інвалідів – передбачений штраф від п’ятнадцяти до вісімнадцяти неоподаткованих мінімумів – 255-306 грн.

Також виконавчий комітет Львівської міської ради надав право ЛКП «Львівавтодор» складати протоколи на таких порушників у разі, якщо вони не оплатили послугу, або припаркувалися на інвалідному місці без відповідних документів.

«Львівавтодор» складає протокол на порушника, долучає всі інші матеріали у справі про адміністративне правопорушення та направляє всю цю справу для розгляду адміністративної комісії. Вже адміністративна комісія викликає порушника і розглядає справу», – розповіла провідний спеціаліст юристконсульт ЛКП «Львівавтодор» Анна Дубик.

Згідно із приблизними підрахунками з десяти паркувальних майданчиків підприємство щомісяця недоотримує 60-70 тисяч гривень. До міського бюджету за провадження діяльності «Львівавтодор» щодня перераховує від 200 до 500 гривень в залежності від місця майданчика для паркування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук