<

Працівники ринку "Привокзальний" влаштували акцію протесту у приміщенні ЛМР

Працівники ринку "Привокзальний" влаштували акцію протесту у приміщенні ЛМР
фото ZAXID.NET
Працівники привокзального ринку протестують у стінах ЛМР

Понад 30 підприємців ринку "Привокзальний" сьогодні, 13 лютого, влаштували акцію протесту у приміщенні Львівської міськради. 

Люди розмістились у холі ратуші і переконували, що не покинуть приміщення, поки у міськраді не вирішать позбавити ТзОВ " Привокзальний ринок" права власності на частину приміщень підприємства, які, на їхню думку, були приватизовані товариством незаконно.   

"Ми вимагаємо комунальне майно повернути у комунальну власність. Забрати у ТзОВ "Привокзальний ринок" комунальні приміщення, які вони незаконно приватизували і віддати нам, працівникам ринку", - пояснила свої вимоги підприємець ринку Любов Захарків.

З її слів, щороку ТзОВ "Привокзальний ринок" заробляє понад 2 млн грн, а сплачує в міський бюджет всього 32 тис. грн на рік.

Любов Захарків також заявила, що підприємці "Привоказльного ринку" не завершать акцію протесту у  ЛМР, аж поки їхні вимоги не буде виконано.

Нагадаємо, конфлікти між адміністрацією ТзОВ «Привокзальний ринок» та працівниками ринку тривають з квітня 2014 року. 

Працівники ринку звинувачують керівництво підприємства у поборах, намагаються у суді домогтись скасування ухвали міськради Львова про приватизацію частини приміщень ТзОВ «Привокзальний ринок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук