Працівниця «Львівелектротрансу» виграла грант ЄБРР на навчання у Римі

СуспільствоЮлія Лавришин, 23 лютого 201811261
Працівниця ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин

Керівниця групи реалізації проектів міжнародних фінансових організацій ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин виграла грант Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на проходження шостої Міжнародної магістерської програми з управління публічними закупівлями (IMPPM) Римського університету Тор Вергата. Про це 23 лютого повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Взяти участь у цій програмі – це престиж для нашого підприємства, міста та країни в цілому, оскільки за усі п'ять випусків у цій програмі взяли участь тільки дві представниці з України», – процитувала прес-служба ЛМР речника «Львівелектротрансу» Івана Бондара.

За його словами, програма передбачає чотиримісячне навчання в Римі, складання протягом навчального періоду 13-ти екзаменів, практичне та дистанційне навчання, написання та захист магістерської роботи протягом одного року.

Цю міжнародну англомовну магістерську програму у 2013 році створив Департамент політики закупівель ЄБРР спільно з Римським університетом Тор Вергата. Вона стосується галузі управління закупівлями та розроблена для працівників публічної сфери з питань закупівель в країнах-клієнтах ЄБРР. За п’ять років за цією програмою навчалися 145 фахівців-студентів з 35 країн, які є клієнтами ЄБРР.

Основною метою магістерської програми є вирішення складних стратегічних, управлінських та організаційних проблем у сфері закупівель. Основна увага приділяється професійній етиці, прозорості та підзвітності.

У прес-службі ЛМР також нагадали, що у червні 2016 року Ірина Іванишин перемогла у міжнародному конкурсі «Європейські таланти в мобільності», який кожні два роки проходить у Парижі. Тоді Ірина обійшла 70 кандидатів з 10 європейських країн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук