«Правий сектор» звинуватив партію УКРОП у політичному шулерстві

 «Правий сектор» звинуватив партію УКРОП у політичному шулерстві
фото ZAXID.NET
Фото Дмитра Яроша на першій шпальті газети УКРОП

Політична партія «Правий сектор» стверджує, партія УКРОП без дозволу використовує у своїх агітаційних матеріалах фотографії і прізвище їхнього лідера Дмитра Яроша.

«Нас надзвичайно обурила поява у газеті партії УКРОП нашого лідера Дмитра Яроша. Політична сила до якої Дмитро Ярош не має жодного відношення, використовує його у політичних цілях – розміщує фото Дмитра Яроша, а під ним – номер у бюлетені. Вважаємо це політичним шулерством», - заявила керівник ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко.

Фото: ЗІК

За словами Олени Живко, партія не бере участі у місцевих виборах і не підтримує жодну з політичних сил.

«21 липня 2015 року відбувся з’їзд партії «Правий сектор», на якому було прийнято рішення, що ПС не бере участі у виборах. Після цього почалися спекуляції на тему підтримки нашою політичною силою інших партій. Тому хочемо наголосити, що ми не підтримуємо на виборах жодну іншу партію», – заявила Живко.

Заступник лідера «Правого сектора» з політичних питань Андрій Шараскін заявив, що так само не відповідає дійсності інформація про об’єднання «Правого сектора» і ВО «Свобода».

«Наш лідер Дмитро Ярош справді зробив заяву про те, що ми будемо об’єднувати всі націоналістичні сили, по-перше, для боротьби проти режиму і, по-друге, для визволення політичних в’язнів. Саме тому і спільно зі «Свободою», і з Конгресом українських націоналістів, і з іншими націоналістичним організаціями в нас відбудеться наш традиційний марш і віче 14 жовтня в Києві», – сказав він

У редакції газети, куди ZAXID.NET звернувся за коментарем, не змогли прокоментувати заяву керівництва «Правого сектора». Натомість голова ЛОО УКРОП Ігор Телішевський заявив, що партійна газета використовує фото і цитати Дмитра Яроша, бо він є керівником міжфракційної групи УКРОП у Верховній Раді.

«Ми використовуємо цитати Яроша, з якими ми солідарні. Чому Олена Живко не згадує про інші партії, які заявляють, що їх підтримує «Правий сектор? Це і «Громадянська позиція», і ВО «Свобода», - зазначив Телішевський. За його словами, поки що невідомо, чи буде УКРОП далі використовувати Дмитра Яроша у виборчій агітації.

Дмитро Ярош є керівником між фракційної депутатської групи УКРОП у Верховній Раді. Ця група була створена 4 лютого 2015 року, ще до утворення партії із аналогічною назвою, яка була зареєстрована 15 червня. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук