Правоохоронці розповіли про подробиці затримання рекордної партії героїну
Наркоторгівця, якого затримали з великою партією героїну, доставлено у приміщення УБОЗ Львівської області, де, під час особистого огляду, у нього було вилучено рушницю, калібру 12 мм.
Як інформують у секторі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області, уже порушена кримінальна справ за ч.3 ст. 307 Кримінального Кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) .
Правоохоронці розповіли про деталі затримання чоловіка: «До УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області надійшла інформація, що до Львова з метою збуту великої партії героїну прибув мешканець Житомирської області. Окрім того, чоловік має при собі вогнепальну зброю.
Для перехоплення автівки виїхали працівники міліції. Згодом правоохоронці помітили автомобіль, вказаний в орієнтуванні, який рухався у напрямку м. Буськ. Було прийняте рішення затримати водія.
В одному із сіл авто зупинилося на залізничному переїзді. До нього підійшли працівники міліції і, пред’явивши службові посвідчення, попросили водія вийти з машини. Чоловік проігнорував прохання, та, несподівано, врізаючись у автівки, які стояли поряд, кинувся втікати. Правоохоронці почали переслідування втікача та здійснили кілька пострілів по колесах автомобіля. Одне вдалося пошкодити.
Автомобіль з’їхав у поле і, проїхавши триста метрів, зупинився. Водій вибіг та намагався втекти. При собі він мав рушницю. Правоохоронці наздогнали втікача та затримали. При огляді автомобіля виявили три поліетиленові пакети із порошкоподібною речовиною світло-коричневого кольору. Як пояснив чоловік, у пакетах героїн, вагою 1 кілограм, який належить йому, і який він намагався збути у м. Львові».
Нагадаємо, начальник обласного управління міліції Олександр Рудяк вперше повідомив в ефірі ток-шоу «Відверта розмова», що працівники УБОЗу 15 лютого затримали киянина, який привіз на Львівщину 991 грам героїну. Виявлення такої великої партії наркотиків раніше правоохоронці області не пам’ятають.