Правозахисник з Броварів може стати другим кандидатом на пост президента

Володимир Ратуш наразі не надав документи, які підтверджують внесення застави

Правозахисник з Броварів може стати другим кандидатом на пост президента
Заяву до ЦВК Володимир Ратуш заніс ще 31 грудня 2018 року

Правозахисних з Броварів Володимир Ратуш може стати другим кандидатом на пост президента України. Про це у коментарі УНН повідомив завідувач відділу взаємодії із медіа ЦВК Констянтин Хівренко.

«Володимир Ратуш позиціонує себе як правозахисник із Броварів. Але наскільки мені відомо, у нього в документах відсутній на момент здачі ( ред. – документів) банківський документ підтверджуючий переведення застави на відповідний рахунок», - повідомив УНН Констянтин Хівренко.

Нагадаємо, особа може вважати себе кандидатом на пост президента лише після того, як подасть всі документи, зокрема, внесе заставу у розмірі 2,5 млн грн. Лише після того, не пізніше ніж на п'ятий день після подання документів, ЦВК прийме рішення реєструвати чи не реєструвати особу як кандидата.

Заяву до ЦВК Володимир Ратуш заніс ще 31 грудня 2018 року о 16:30. Проте досі не надав підтверджуючі документи про внесення застави у розмірі 2,5 млн грн.

Нагадаємо, що наразі лише двоє осіб подали документи до Центральної виборчої комісії. Першим документи для реєстрації 31 грудня подав самовисуванець Ігор Шевченко, колишній міністр екології та природних ресурсів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук