Представники духовенства проведуть зустрічі із школярами Львова

СуспільствоОрися Шиян, 26 серпня 20153190

Починаючи із середини вересня священики різних конфесій Львова відвідають школи у кожному районі міста. Крім цього, будуть проводитись зустрічі з педагогами та вчителями християнської етики.

Ці питання обговорили сьогодні, 26 серпня, в екуменічній каплиці Львівської міської ради на зустрічі представників різних конфесій, які відповідають за працю з молоддю, а також освітян та громадськості, – інформує прес-служба міської ради.

Під час зустрічі підсумували позитивний досвід минулого року «Мобілізації духу». Так, протягом минулого навчального року учні шкіл вже мали нагоду поспілкуватись на актуальні теми сьогодення з духівниками міста.

«Ключовим має бути питання християнської єдності та миротворчості, і взагалі миру як цінності. Дуже важливо, аби ми говорили про це в часи сьогодення», – наголосив директор наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василь Кметь.

Учасники зустрічі наголосили на ролі митрополита Андрея Шептицького, його об’єднавчих трудах.

«Ми маємо плідний досвід минулорічної співпраці. У буремні часи сьогодення наше завдання – не залишити молодь наодинці із тими викликами, які постають перед нею, підтримати її також і духовно. Сьогодні у Львові маємо також багато дітей, що приїхали із інших регіонів України – ми повинні показати нашу єдність та підтримку. Сам формат нашої екуменічної робочої групи є живим підтвердженням цього», – розповів керівник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук