У львівських школах священики проводять уроки мобілізації духу

Головні Новини за 08 жовтняЗореслава Кадикало, 8 жовтня 2014, 17:34 0

У середу, 8 жовтня, у СЗШ №60 у Львові вперше відбувся урок на тему «Мобілізація духу». Такі заняття є незвичними та відбуваються за участі священиків кількох конфесій. Уроки запровадили через війну на Сході.

«Сьогодні є складний час. Складний із суспільно-політичних міркувань, ідуть військові дії на сході. Сьогодні діти хочуть спілкуватися із представниками церкви», – зазначила директор СЗШ №60 Людмила Рачковська.

Під час заняття обговорювали, як звичайні школярі можуть допомогти тим, хто на сході, і як залишатися добрим християнином, коли в країні триває збройне протистояння. «Наша українська молодь заслуговує того, щоб жити у достойній країні. Молодь – це молоденьке дерево, яке можна підливати, можна нахиляти. Я хотів би, щоб воно нахилялося тільки до своєї Батьківщини України і своїми знаннями користувалося і в майбутньому тією державою керувало», – зазначив настоятель храму св. Михаїла УАПЦ о. Микола Гнатів.

Урок провели для учнів десятих класів. Такий урок їм припав до душі. «Урок сподобався, так як було дуже багато гостей, і всі могли висловити свої думки. Ми можемо осмислити ті слова, які вони сказали і щось зрозуміти для себе, зробити якісь висновки», – поділився враженнями учень Максим.

Загалом проект охопить 15 шкіл Залізничного району. Долучаться до уроків мобілізації духу 26 священиків різних конфесій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук