<

Предстоятелем УАПЦ став Митрополит Львівський Макарій

Предстоятелем УАПЦ став Митрополит Львівський Макарій
фото Главком
Митрополит УАПЦ Макарій

Митрополит Львівський, керуючий Рівненською, Волинською та Таврійською єпархіями Макарій (Малетич), став новим Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви. Сьогодні, 4 червня, на Помісному Соборі УАПЦ за нього проголосувало 360 із 499 учасників Собору.

Всього було винесено на голосування 4 кандидатури: крім владики Макарія, ще владики Роман (Балащук), Володимир (Черпак) і Герман (Семанчук), інформує РІСУ.

Нагадаємо, що після смерті попереднього глави УАПЦ Мефодія, 27 лютого Надзвичайний Архиєрейський Собор УАПЦ обрав місцеблюстителем предстоятельської кафедри митрополита Макарія.

Довідка. Макарій (Малетич) народився 1 жовтня 1944 року в с. Красне Турківського району Львівської області. У 1973 році поступив до Одеської духовної семінарії. 10 серпня 1975 року рукопокладений на священика РПЦ. У 1982-му закінчив Московську духовну семінарію, заочно. Служив священиком у Донецькій, Луганській, Ростовській, Львівській областях. У 1989 році покинув РПЦ.

У 1996-му рукопокладений владиками Димитрієм (Яремою), Ігорем (Ісіченком), Мефодієм (Кудряковим) на єпископа Львівського УАПЦ. У 1997 році призначений керувати Рівненсько-Волинською єпархією, 2001 року – Таврійською. У 2001-му піднесений до сану архиєпископа, а 2011-го – став митрополитом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук