Прес-конференція щодо результатів роботи закону «Чужих дітей не буває»

приміщення Головного територіального управління юстиції у Львівській області ( 2 поверх, конференц-зал). площа Маркіяна Шашкевича, 1.

Анонси17 вересня 2018690
Спікери:
Грень Тарас - начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області;
Сало Юрій – заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
• 3 стягувачі – мами, які отримали аліменти на дитину у зв’язку з тим, що проти боржників були винесені постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. Тобто, у зв’язку з певними причинами (обмеження у праві керування транспортними засобами, обмеження у праві користування зброєю, обмеження у праві полювання) боржники сплатили заборгованості по аліментах на дітей.
• 2 боржника із заборгованості аліментів на дитину, щодо яких було винесено постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. У зв’язку з цим, одна із боржників (жінка) відбула покарання у вигляді суспільно-корисних робіт ( 120 годин – у КП «Червонограджитлокомунсервіс» шляхом фарбування, підмітання тощо), тепер щомісячно частково погашається вказаний борг. Щодо другого боржника складений протокол про адміністративне правопорушення, виправні роботи не призначено, але у зв’язку з тим, яке покарання може бути застосоване в подальшому, боржник сплатив 40 000 грн. заборгованості. Всю суму він зобов’язується сплатити до кінця місяця.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук