Президент Австрії підписав закон про ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною

Президент Австрії Хайнц Фішер підписав закон про ратифікацію угоди про асоціацію (УА) України з Європейським Союзом (ЄС). Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба у своєму Twitter.

«Незважаючи на відпустку, Президент Австрії підписав ратифікацію угоди про асоціацію. На черзі – підпис канцлера і повідомлення в урядовій газеті. Спасибі!» –повідомив посол.

Нагадаємо, 8 липня Угоду про асоціацію України з Європейським союзом ратифікувала нижня палата австрійського парламенту – Національна рада. 24 липня Верхня палата парламенту Австрії ратифікувала угоду про асоціацію України з Європейським союзом.

Крім Австрії, процес ратифікації угоди вже завершений в Болгарії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Данії, Ірландії, Іспанії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Мальті, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Фінляндії, Хорватії, Швеції та Естонії.

Зазначимо, Президент України Петро Порошенко сподівається, що всі країни до кінця року ратифікують угоду про асоціацію (УА) між Україною та Європейським союзом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук