Президент Чехії переконаний, що Україну очікує громадянська війна

СвітРоман Кравець, 12 червня 20142

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що на заході України «правлять бал націоналісти», а заворушення на Донбасі викликані виключно скасуванням закону, який забороняв «східнякам» послуговуватися російською мовою.

Таку думку він висловив під час зустрічі зі студентами Ліберецької промислової школи, повідомляє DW.

Глава Чехії розповів, що досі влада у Києві належала «злодійським бандам, які в перебігу політичної боротьби не цуралися убивств на замовлення».

«Красивій білявці з косою Юлії Тимошенко інкримінували те, що вона замовила аж двадцять таких убивств», – сказав чеський лідер.

Крім цього Земан наголосив, що заворушення на Донеччині та Луганщині, де, як він зауважив, більшість мешканців – російськомовні, було спричинено скасуванням закону, який вможливлював місцевим уживати російської як другої офіційної.

 «А на заході України правлять бал націоналісти, які вшановують Степана Бандеру, командувача Української Повстанської Армії», – додав чех.

За словами Земана, Бандера «закликав убивати всіх поляків віком від шістнадцяти до шістдесяти років». У своєму виступі Земан також висловився за «децентралізацію» влади в Україні. На запитання, яким президент бачить майбутнє України, він відповів: «Господарська руїна, громадянська війна, вторгнення російських військ».

Як повідомляє видання, під час виступу чеського глави студенти обурювалися і створювали шум. Чеські оглядачі констатують, що президент у своїх виступах нерідко повторює тези, сформульовані у Москві.

«Мілош Земан копіює Путіна та його міністра закордонних справ Сергія Лаврова, які ідею федералізації висунули як передумову поліпшення відносин з Україною», – прокоментувала оглядачка Алла Желінська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук