Президент Чехії запросив Володимира Путіна до Праги

СвітЛюбко Петренко, 18 листопада 201419760
Президент Чехії запросив Володимира Путіна до Праги
Земан і Путін

Президент Чехії Мілош Земан офіційно запросив лідерів чотирьох країн-переможниць у Другій світовій війні відвідати Прагу. Про це у вівторок повідомило радіо Český rozhlas, а прес-служба глави держави підтвердила цю інформацію.

Серед запрошених – і президент Росії Володимир Путін. Глава Чеської Республіки вважає, що лідери Росії, США, Великобританії і Франції можуть приїхати в Прагу в січні 2015 року до або після церемонії, присвяченої 70-річчю визволення від нацистів концентраційного табору Аушвіц. Ця дата відзначається 27 січня.

Теоретично глави чотирьох держав можуть без проблем швидко прилетіти з Польщі до Праги, однак поки немає інформації, чи прийняв хтось із них запрошення Земана.

Чеські політики та громадські діячі вже почали коментувати можливий приїзд в Прагу Володимира Путіна. Здебільшого реакція представників політичної еліти на це – негативна. Деякі політики побоюються, що в результаті в Прагу приїде тільки Володимир Путін, а глави трьох інших країн-переможниць з яких-небудь поважних причин відмовляться від запрошення чеського президента.

Представники чеської єврейської громади, коментуючи рішення Земана, повідомили, що вони вже запросили до чеської столиці лідерів десяти країн, серед яких і президент України Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук