Президент прийняв вірчі грамоти у чотирьох послів

Президент прийняв вірчі грамоти у чотирьох послів
Президент привітав посла Швеції Мартіна Хагстрьома з початком його місії в Україні

Президент Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Швеції Мартіна Хагстрьома, Норвегії Уле Тер’є Хорпестада, Білорусі Ігоря Сокола, Кувейта Рашида Хаммада Аль-Адвані. Про це повідомили у прес-службі президента.

Під час бесіди з послом Норвегії Уле Тер’є Хорпестадом президент України подякував народу та уряду Норвегії за солідарність з народом України у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. Сторони обговорили важливість продовження політики санкцій по відношенню до країни агресора і збереження єдиної солідарної позиції з Україною.

Президент України з послом Норвегії Уле Тер’є Хорпестадом

Також, глава держави висловив вдячність уряду Норвегії за підтримку гуманітарних проектів в Україні, насамперед спрямованих на допомогу внутрішньо переміщеним особам з Донбасу. Також було обговорено підготовку першого в історії двосторонніх відносин офіційного візиту президента України до Норвегії.

З послом Білорусі Ігорем Соколом Петро Порошенко обговорив питання активізації двосторонніх торговельно-економічних відносин. У першу чергу, розширення співпраці в машинобудуванні, агропромисловому комплексі, транспортній сфері та енергетиці.

Президент України з послом Білорусі Ігорем Соколом

«Сторони наголосили на важливості проведення чергового засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії у жовтні 2016 року в Мінську», – сказано у повідомленні.

Під час бесіди з новопризначеним послом Кувейта Рашидом Хаммадом Аль-Адвані президент зазначив, що Кувейт є важливим партнером України у регіоні Перської затоки. Сторони відзначили обопільну зацікавленість в активізації політичного діалогу, у поглибленні взаємовигідного співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

Президент України з послом Кувейта Рашидом Хаммадом Аль-Адвані 

Посол Кувейту підтвердив незмінність позиції щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук